Эдуардо  Арарал

Эдуардо Арарал

IWP доценті және бірлескен директоры, Ли Куан Ю атындағы Мемлекеттік саясат мектебі, Сингапур Ұлттық Университеті

Эд – саясат, экономика, институттар мен менеджмент бойынша оқыған академиялық және практикалық маман. Ed көптеген халықаралық және жергілікті сыйлықтар мен конфессияларды алды, соның ішінде 3 Нобель сыйлығының лауреаттарының (экономика) ғылыми орталықтарынан стипендия; Оларға сыйлық беріңіз. Қоғамды басқаруға арналған «Острома», «Фулбрайт» докторлық диссертациясын және Памань Лахи атындағы Президенттік сыйлығын (2016) шетелдік Филиппиндер үшін. Халықаралық институты үшін жаңа институционалдық экономика (қазіргі уақытта институционалдық және ұйымдық экономика қоғамы) ұсынған ең үздік диссертацияның финалисті болды. «Әлемдік даму», «Ғылыми зерттеулер журналы және мемлекеттік басқару теориясы», «Менеджмент, саясаттану, су ресурстары бойынша зерттеулер» және т.б. сияқты жетекші журналдарда 34 ғылыми басылым бар. Оның жұмысын NUS президенті білімді насихаттайтын және қоғам үшін маңызды мәселелерді шешуге көмектесетін зерттеу үлгісі ретінде келтірді.

June 6, 201915:30-17:00
Назарбаев Университетінің Жоғары мемлекеттік саясат мектебінің семинары